SLUŽBY

Terapie tarotovými kartami

V psychologickém pojetí je to pozoruhodný nástroj terapie, může sloužit jako jakési zrcadlo, nástroj, který pomůže lépe pochopit vaše prožívání a celkové nastavení. Karty jsou takové obrazy vnějšího světa, jejichž prostřednictvím si člověk vytvoří odraz toho vnitřního. Uvidí ztělesnění svých strachů, nadějí i tužeb. Naučí se něco nového o sobě, posvítí si na stíny ve své duši a naučí se s nimi pracovat.
Emoční kód

Energetická terapeutická metoda, která odstraňuje uvězněné emoce, které jsme si během života nastřádali. Tyto emoce jsou zátěž, která s námi zůstává a může vyvolat různé potíže. Jsou příčinou depresí, úzkostí, fobií a mohou vyvolat i fyzické potíže. Vedou k bolesti, vyčerpání i nemocem . Průměrně jich má dospělí jedinec kolem 350. Tato technika využívá kineziologie (svalového testování), které pomáhá určit dané emoce a následně je uvolnit. Jednou z částí emočního kódu je také identifikování "Zdi kolem srdce". Zdi kolem srdce jsou tvořené z uvězněných emocí, je to jakási obrana srdce před dalším zraněním. Fyzické následky mohou být bolesti za krkem, bolesti na hrudi, vysoký krevní tlak a jiné. Zeď kolem srdce má asi 93% lidí.


 


Bachovy esence

Bachova květová terapie je tvořena výtažky z květů sestavené dr. Edvardem Bachem již před sto lety. Je to 38 esencí a 39 je nazvaná jako krizová. Bachovy esence pomáhají harmonizovat psychiku a navodit pocit rovnováhy. Tato terapie má své pevné místo mezi alternativními způsoby uzdravování. Ve světě ji znají už osmdesát let a pomalu a jistě nachází pravidelné a věrné uživatele také u nás. Bachova květová terapie je tu pro každého, kdo věří v moc a sílu přírody. 

Terapie pomocí automatické kresby

Automatická kresba je forma kreslení ve spojení s intuicí. Je to další prostředek k seberozvoji, k uvolnění bolesti, zvýšení imunity, snížení stresu, vnitřního napětí a v neposlední řadě ke spojení s vaším nitrem. Léčivé obrázky si můžete nechat nakreslit, nebo je vytvořit sami. Je to působivý druh relaxace, kde se v hladině alfa věnujete naprosto sami sobě.  Kdy se odevzdáte síle vlastní mysli, odpoutáte se od tíhy své fyzické osobnosti a pak už jen sledujete, co vám vzniká pod rukama a co to o vás vypovídá.